Tukan A008- Basen Fitnes Bawialnia w CENIE -Polanki Park Kołobrzeg
- 55 m2
- maks. 4 osoby
Adres : ul. Muszelkowa 1 A / A008 - Obiekt Polanki Park
Apartament 2 pokojowy o metrażu 55 m2, został zaprojektowany z myślą o tych , którzy cenią wygodę, oraz komfort.
Apartament składa się z sypialni, salonu, przedpokoju, łazienki. Salon połączony jest z aneksem kuchennym, w pełni wyposażonym w przybory kuchenne, oraz sprzęt AGD mianowicie : zmywarka, mikrofala z funkcją piekarnika, lodówka, express do kawy, czajnik elektryczny, oraz toster.
W salonie wygodny rozkładany narożnik z funkcją spania, stolik kawowy, stół, 5 krzeseł, oraz duży telewizor. Łazienka wyposażona w pralkę, oraz prysznic.
W sypialni zaś wygodne duże łoża małżeńskie 160 x 200, szafa oraz telewizor.
Dużym atutem apartamentu jest również balkon wyposażony w meble ogrodowe z ekspozycją od strony morza przy Parku Nadmorskim Natura 2000.
Rezerwując Apartament A 008 Goście mają dostęp bezpłatny do : basenu krytego ,sauny, siłowni, sali zabaw dla dzieci.
Przed obiektem parking ogólnodostępny.
- Aneks kuchenny
- Szlafroki
- Zestaw do parzenia kawy lub herbaty
- Część wypoczynkowa
- TV
- Odkurzacz
- Płyta grzewcza
- Łazienka z prysznicem
- Lodówka
- Toster
- Czajnik elektryczny
- Żelazko i deska do prasowania
- Piekarnik
- Przybory kuchenne
- Ręczniki
- Zestaw kosmetyków
- Balkon
- Suszarka do włosów
- Internet w pokoju
- TV
- Szafa
- Ekspres do kawy
- Dojazd windą na wyższe piętra
- Zmywarka
- Pralka
- Płyta kuchenna
- Piekarnik
- Przybory kuchenne
- Odkurzacz
- Żelazko
- Pralka
- Ekspres do kawy
- Czajnik elektryczny
- Stół
- Zmywarka
- Pościel
- Kieliszki do wina
- Ogrzewanie
- Dostęp windą
- Żelazko
- Toster
- Balkon